Dydžių lentelė
 
XS S M L
Pečiai 34 36 39 41
Krūtinės apimtis 84 88 94 100
Ilgis 90 93 93 95
XS S M L XL
Pečiai 33 35 37 39 41
Krūtinės apimtis 80 86 92 98 104
Rankovė 56 57 58 59 60
Ilgis 87 88 89 90 91
XS S M L XL
Krūtinės apimtis 86 92 98 104 112
Klubų apimtis 94 96 102 108 116
Ilgis nuo pažasties (min-max) 61-94 61-97 61-97 61-98 61-100
XS S M L XL
Krūtinės apimtis 76 82 88 96 102
Klubų apimtis 84 88 94 102 108
Ilgis 99 100 102 103 106
Rankovės ilgis 42 43 44 45 46
S M L XL XXL
Pečiai 36 39 41 43 45
Krūtinės apimtis 80 86 94 100 106
Klubų apimtis 88 96 102 108 112
Rankovės apimtis 30 32 34 36 38
Gaminio ilgis 101 103 105 107 109
M L XL XXL
Pečiai 41 44 46 48
Krūtinės apimtis 92 98 104 112
Klubų apimtis 112 120 124 130
Rankovės ilgis 44 45 46 46
Gaminio ilgis 105 107 110 112
XS S M L XL
Krūtinės apimtis 84 86 92 98 104
Gaminio ilgis 70 71 73 74 75
Klubai 90 94 100 106 112
XS S M L XL
Krūtinės apimtis 80 84 92 98 104
Gaminio ilgis 70 74 75 76 76
Klubai 88 92 100 106 110
DŽEMPERISXSSMLXL
Pečiai3940424344
Krūtinės apimtis96100106110114
Gaminio ilgis5960616163
Rankovės ilgis5859606364
Plotis apačioje869298104110
KELNĖS     
Juosmuo6064687076
Klubai9096102106110
Ilgis99101102103104
DŽEMPERIS104-110116-122128-134140-146152-158164-168
Pečiai262830333538
Krūtinės apimtis667076828890
Rankovės ilgis444754596468
Gaminio ilgis424549535761
Plotis apačioje606470748084
KELNĖS      
Juosmuo404652566064
Klubai707480869296
Ilgis616977839198
Džemperis SMLXL
Krūtinės apimtis 100106118126
Juosmens apimtis 8692102112
Rankovės ilgis 65666972
Apimtis per žastą 36384146
Gaminio ilgis 65656771
KelnėsXSSMLXL
Liemens apimtis6470768494
Klubų apimtis112116120124134
Blauzdos apimtis3232363842
Bendras ilgis100100104108112
104-110 116-122 128-134 140-146 152-158 164-168
Krūtinės apimtis 62 68 74 78 84 88
Rankovės ilgis 36 40 45 50 57 61
Gaminio ilgis 41 44 48 51 57 61
Plotis apačioje 58 60 65 70 76 82
M L XL
Pečiai 37 39 41
Krūtinės apimtis 108 110 114
Rankovė 69 69 71
Ilgis 69 71 75
XS S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 92 100 106 110 116 122
Rankovės ilgis 63 66 68 69 69 71
Gaminio ilgis 65 66 69 70 72 72
104-110 116-122 128-134 140-146 152-158
Krūtinės apimtis 58 64 66 72 76
Rankovės ilgis (nuo kaklo) 39 43 47 53 58
Gaminio ilgis 41 46 49 53 55
XS S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 88 94 100 108 114 120
Rankovės ilgis 62 65 62 68 68 66
Gaminio ilgis 65 67 67 72 73 73
XS S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 92 96 100 108 114 118
Ilgis nuo nugaros centro 70 73 73 76 78 81
Pečių plotis 41 42 43 47 49 51
S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 88 96 102 106 112
Ilgis 66 68 69 70 73
Pečių plotis 40 42 47 49 50
XS S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 84 90 96 102 108 114
Ilgis nuo nugaros centro 67,5 69,5 71,5 73,5 75,5 78,5
Pečių plotis 38 40 42 44 46 48
XS S M L
Pečiai
Krūtinės apimtis 92 96 104 112
Rankovės ilgis 70 72 72 74
Gaminio ilgis 56 56 58 60
116-122 128-134 140-146 152-158
Pečiai  28 30 31  33
Krūtinės apimtis 70 74 80 84
Rankovės ilgis 40 45 50 55
Gaminio ilgis 44 48 52 55
S M L XL
Pečiai 43 45 46 47
Krūtinės apimtis 100 106 112 118
Rankovės ilgis 67 67 68 70
Gaminio ilgis 64 65 66 67
XS S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 92 100 108 112 118 122
Rankovės ilgis nuo pažasties 54 56 57 58 59 59
Gaminio ilgis nuo kaklo 69 71 73 76 79 82
S M L XL XXL
Pečiai 46 47 49 52 56
Krūtinės apimtis 104 108 116 124 132
Rankovės ilgis nuo pažasties 54 54 62 69 71
Gaminio ilgis nuo kaklo 70 71 74 76 78
S M L XL XXL
Krūtinės apimtis 94 100 108 112 116
Klubai 98 104 110 116 120
Rankovės ilgis nuo pažasties 47 48 49 53 53
Gaminio ilgis 87 87 88 91 91
M/L L/XL XL/XXL
Krūtinės apimtis 140 146
Pečiai 46 50
Rankovės ilgis nuo peties 67 68
Gaminio ilgis 118 120