Mes
 
Sveiki! Mes esam DIANA IR TADAS
el TADO'S mados
 

Mūsų istorija prasidėjo 2016 metais. Tuo metu teikėme siuvimo, konstravimo ir sukirpimo paslaugas kitiems drabužių kūrėjams. Kadangi rinkoje labai trūko vyriškos mados kūrėjų, nusprendėme sukurti liniją skirtą vyrams ir sūnums. Plečiant asortimentą ir papildant vis naujais gaminiams, pamažu tapome laisvalaikio drabužių ženklu skirtu visai šeimai.

Konstravimas, lekalų gamyba, sukirpimas, marginimas, siuvinėjimas, siuvimas, pakavimas, išsiuntimas – tai darbai, kuriuos mes atliekame. Nuo drabužio idėjos atsiradimo iki jo patekimo į Jūsų spintą praeina nemažai etapų ir visuose mes dalyvaujame. Važiuojame į fabrikus pas medžiagų gamintojus, renkame tinkamas, kokybiškas medžiagas, kurios vėliau virsta jūsų mylimu drabužiu!

IDĖJA. Drabužis turi turėti savo veidą. Jis turi būti matomas, atpažįstamas ir lengvai identifikuojamas.
Patogus ir lengvai prižiūrimas. Su el TADO’S mados drabužiais drąsiai galite keliauti, atostogauti, vykti į gimtadienio šventę ar devėti kasdien patogiai namuose.

Niekas nesumaišys, nes
Mūsų parašas - mūsų piešinys
 

PIEŠINYS. Kiekvienas esame skirtingi ir kiekvienas savaip matome pasaulį. Mūsų veidas – stilizuotos KAUKOLĖS, išskirtinės ir jau atpažįstamos daugeliui – tai kokybės ir savito stiliaus ženklas. Bet visgi ar tai kaukolės? Su kasomis, plaukais, barzda ir akiniais… O ką tu įžvelgi?

Trys priežastys kodėl
 

Visi gaminiai prasideda mūsų studijoje – nuo eskizo iki supakavimo pirkėjui.

Aplink mus susibūrę tikri savo darbo profesionalai nuo drabužių konstravimo iki fotografų.

Nuo pat pradžios prekinio ženklo el TADO’s mados prioritetais laikome kokybę, išskirtinumą ir drabužio patogumą.